שם:
טל':
אימייל:
צור קשר

 

 

חגיגת בריתה באולם אירועים

כאשר מתכננים בריתה באולם אירועים – יש לשים לב לאלמנט בחירת האולם, ולאחר שביצעתם את כל הבדיקות ונוכחתם לדעת שזהו המיקום המתאים לאירוע שלכם, יש להתמקד בבחירת צוות האירוע – עצמו: בתחילה – צוות ההפקה החיצוני שאינו מטעם האולם, ולאחר מכן – לבחור את התכנים של נותני השירותים מטעם האולם: הקייטרינג והתקליטן.

בחירת האולם לחגיגת בריתה

את האולם יש לבחור על פי כמות המוזמנים שלכם. בהינתן גודל האולם, לא כל אולם יוכל להכיל את כולם ללא צפיפות או ירידה בתנאי האירוע, ואת זאת כחברת הפקות מקצועית לא נוכל לאפשר. לכן, אנו נעסוק קודם כל באיתור האולם שמתאים לארח את כל כמות האורחים שבכוונתכם להכניס פנימה. לאחר שנמצא האולם המבוקש, תוכלו להתחיל בבחירת האולם המעוצב ובעל התקני התאורה הכי אקסקלוסיביים אשר לדעתכם יתאימו ביותר לכינון האירוע.
 
חגיגת בריתה באולם אירועים קאסה דל סול
 
בחירת צוות האירוע החיצוני - כיצד עושים את זה נכון?
 
ראשית כל – יש למצוא זמרים, נגנים, רקדנים, מפעילים לילדים או כל שירות אחר בו תחפצו. קבע אתכם ספק מסוים, ונתן לכם שעה בה הוא יוכל להגיע? רשמו את השעה הזו ביומן: אף אחד אחר לא יכול לקבוע בה, למעט הצלם – שבלאו הכי יהיה נוכח בכל משך האירוע. לאחר מכן, קבעו עם ספק אחר – ואם יש לכם מרחב תמרון שהוא מאפשר לכם – הציבו אותו כך שתהיה שעה ספייר שתשמש לקייטרינג או לתקליטן או לשניהם גם יחד. כך, צרו לפחחות שעתיים מרווח ספייר לרווחת חברת ההפקות של האולם אשר תדאג לשרת את האורחים שלכם בשעות אלו.

הצבת הקייטרינג והתקליטן בשעות הפנויות שדליתם
 
שעות אלו יהיו שעות המנה הראשונה והעיקרית, וכמובן – יהיה גם סילבוס הרקדה מטעם התקליטן. האחרון גם יוכל להשמיע מוזיקה שאין בה אלמנטים מרקידים בווליום נמוך שתשמש כמוזיקת רקע, בהינתן שהלהקה שהזמנתם לא מנגנת בשעות הללו. בקשר לקייטרינג, חברת ההפקות תציע לכם מספר סוגי תפריטים, ויש לבחור את זה הרלוונטי לאירוע שלכם: בשרי, חלבי, טבעוני, כשר, וכד'.
 
סיכום כל סילבוס האירוע
 
חברת ההפקות תעבור אתכם על מבנה הסילבוס לפני חגיגת בריתה באולם אירועים ולתקן התנגשויות ותקלות במקרי הצורך. היא תמליץ לכם להגיע מספר דקות ואפילו שעה וחצי לפני יתר האורחים כדי שתוכלו להיערך לקראת קליטתם ופתיחת האירוע.
 
לתכנון חגיגת בריתה באולם אירועים שתהווה אירוע בלתי נשכח – צרו קשר עם חברת הפקות!
 

החווה אירועים    חתונות     אירועי ברית     בר ובת מצווה     בלוג     צור קשר