שם:
טל':
אימייל:
צור קשר

 

 

הפקת אירועים אורבניים

מעוניינים בחוויה חד פעמית וסוחפת של ארגון אירועי בוטיק? אנו מזמינים אתכם לאולמות בוטיק על טהרת העיצוב האורבני אשר יממשו את חווייתכם כתוכנן ועוד הרבה מעבר לכך! כאשר בוחרים אולם לקיום בריתה בתל אביב, ישנם כמה פרמטרים חשובים שצריך לקחת בחשבון. כאן תוכלו ללמוד אותם ולסייע לעצמכם לבחור באולם. יצוין כי זהו לא תחליף לפגישה עם נציגי חברת הפקות מקצועיים, אך כן ייתן לך אינדיקציה ראשונית לקראת ארגון האירוע.

בחירת תפאורת האולם

את תפאורת האולם בוחרים על סמך סגנון עטיפת הקירות והמרצפות, כולל אזור הבמה והיציאה לגן האירועים, אם ישנו (לא בכל אולם יש). חשוב לבחון את התפאורה בשבע עיניים, ואם יש תפאורה בגן – מומלץ לחזור ולעשות בדיקה גם בערב ולבדוק כיצד הבדים והדקים השונים משתלבים בנוף התאורה הלילי. חשוב לבצע בחירה בשלמות מלאה, ללא אילוץ וללא השוואה לאולם אחר בו ביקרתם בעבר: הבחירה צריכה להתבצע בקנה מידה טהור וממקום של שלמות מלאה.
 
הפקת אירועים אורבניים בקאסה דל סול

בחירת הריהוט
 
בחירת הריהוט צריכה להיעשות על ידי בדיקת כל שולחן וכסא כשהם במצב בתולי, ובחינתם שוב – כאשר המפות, המפיות וריפודי הכסא נמצאים על הרהיטים. במידה וישנם כמה סטים של ריפוד וכיסוי – מומלץ לנסות את כולם ולבחור בנוסחת עיצוב ייחודית לריהוט האולמות שישמש אתכם באירוע.
 
בחירת האולם המתאים מבחינת אכלוס
 
לאחר שהגעתם לחקר האמת בנוגע לסוג התפאורה וסוג הריהוט, עליכם לקבוע היכן לאכלס את האירוע: במילים אחרות, באיזה אולם צריך לבחור בסוף כדי שהאירוע יעמוד? התשובה צריכה להיות מבוססת על כמות האורחים שבכוונתכם להזמין. חברת ההפקות תנקוב במספר אולמות שיכולים לשמש כמקום האירוח, ומומלץ מאד להישמע להנחיותיה ולא לבחור באולם שרמת כושר האירוח שלו לקהל מרובה נמצא בספק, גם אם הוא נראה לכם אולם יפה וססגוני. המצב של סועד שנאלץ לשבת ליד מלתחות או שעליו להידחס בין 2 שולחנות אינו רצוי לכם באירוע, מניסיון.
 
הגעה לאולם
 
חשוב לדאוג להדפיס מפת הגעה לאולם החווה לאירועים מיוחדים בהזמנות לאירוע. אולמנו מספק מפות להטבעה על הזמנות הכוללות הכוונה קלה הן למגיעים ברכב פרטי והן למגיעים בתחבורה ציבורית. זהו שלב קל יישום אך אין חשוב ממנו על מנת שהאירוע ייצא בזמן ויתחיל ברגל ימין ללא תקלות מצד האורחים.
 

 

החווה אירועים    חתונות     אירועי ברית     בר ובת מצווה     בלוג     צור קשר