שם:
טל':
אימייל:
צור קשר

 

 

גן אירועים יוקרתי

מאז ומעולם שימש גן אירועים יוקרתי לחגיגת אירועים גם אם הם התקיימו בחורף. גן האירועים עשיר בצמחייה, שבילי הליכה ודוכני קבלת פנים המאפשרים חגיגה אקסקלוסיבית במיוחד. בחורף, אנו משתמשים בסגירת חורף המונעת כניסת מי גשמים. בנוסף, המקום מקורה ומאובזר במיטב התקני החימום. כאשר אתם מתכננים אירוע בגן אירועים יוקרתי, כך תתנהלו.

הפקידו את האירוע בידיה של חברת הפקות מקצועית

חברת ההפקות המקצועית תסייע לכם קודם כל לאתר את אחד מגני האירועים שבבעלותה – כך שיתאים בדיוק לאירוע שתצטרכו הן מבחינת כמות המשתתפים והן מבחינת התפאורה: ברור שגן אירועים המיועד לטקס חינה בסגנון מזרחי או הודי לא יכול להיראות כמו גן אירועים המיועד לקיום טקס מודרני המקביל לאלמנטים החדשניים. חברת ההפקות תשלב בין הצורך האומנותי של האירוע לתורך הפונקציונלי להכיל את הקהל שהזמנתם עם היעדר צפיפות, בתנאים מעולים.
 
קאסה דל סול גן אירועים יוקרתי
 
צרפו לאירוע זמרים, נגנים, בדרנים, צלמים וספקים נוספים
 
על אף כי אין מדובר באנשים העובדים קבוע בגן האירועים, חברת ההפקות תסייע לכם כמיטב יכולתה להשיג את האנשים הנכונים כך שיהיו גם מקצוענים וגם יוכלו להתייצב בזמן בו ביקשתם לקבוע. זהו שלב קריטי באירוע בו נדרשת תאימות לא רק ביננו – כחברת הפקות, לבין הספקים שתזמינו אלא גם בין ספק אחד למשנהו: ייתכן ושני ספקים יוכלו להגיע בדיוק באותה שעה – ורק בה, ואז תצטרכו לוותר על שירותיו של אחד מהם ולהזמין אחר במקומו בשעה הרצויה. כמו שאמרנו – זה לא תהליך פשוט אבל כשהוא גמור – ויש לכם רצף מאורעות מוכן לא יהיו מאושרים יותר מכם. אנו כחברת הפקות נסייע כמיטב יכולתנו בנידון.
 
התאימו את סילבוס צוות האירוע החיצוני דלעיל עם סילבוס צוות גן האירועים
 
אנו נדאג להציב תקליטן וקייטרינג בנקודות הזמן בהן הספקים לא עובדים, לא מופיעים ויש למלא את החלל. אנו נעשה זאת באמצעות הגשת מנות האירוע וכינון הרקדות במהלכו. כמובן שנסייע לכם לקבוע את השעות לפעילויות אלו ונעבור עמכם על הלו"ז כולו על מנת לבדוק שהוא לא סותר, וכל ספק מופיע/עובד בשעה הגיונית שאינה ברת-התנגשות עם מישהו אחר המבצע עבודה דומה.
 
למימוש אירוע בוטיק במסגרת גן אירועים יוקרתי פנו אלינו - איוונטו תל אביב
 

החווה אירועים    חתונות     אירועי ברית     בר ובת מצווה     בלוג     צור קשר